החלפת תריסים מה חשוב לדעת כדי לקבל שירות טוב

החלפת תריסים מה חשוב לדעת כדי לבדוק שהחלפת התריסים היא ברמה גבוהה.

תיקון תריסים חשמליים איך זה עובד תיקון תריסים חשמליים חשוב להבין שרוב הפעולה היא פעולה של מנוע חשמלי שעובד ביחד עם התריסים והרבה פעמים כאשר התריסים לא עובדים הבעיה היא במנוע תוכלו לבדוק באתר על איך לבדוק האם זה מנוע או האם יש לכם בעיה בחלקים אחרים בתריס במידה ותרצו לקבל שירות ופתרון מהיר תוכלו למצוא באתר מספר בעלי מקצוע טובים שיתנו לכם שירות תיקון תריסים בנוסף לזה יש שירותים של החלפת תריסים והחלפת שלבים בתריסים כדי שימצאו את הפתרון שמתאים ונוח לכם

תריסים וחלונות יכולים להיות בכל מיני סוגים ולכן חשוב מאוד לפני שאתם מזמינים בעל מקצוע לוודא לגבי תיקון תריסים האם התריסים של כמה תריסים בגודל רגיל או עמהם בגדלים מיוחדים וצריכים להזמין איש מקצוע שיודע לטפל בתריסים המדוייקים שלכם יתן לכם את השירות הכי טוב.

קבלו עוד מידע על החלפת תריסים

ומקיף. הכוונה היא למקרים שבהם תיקון תריס חשמלי שקשור להחלפת חלק מסוים או לשחרור התריס

שנתקע אינו מספיק. זאת מאחר ומדובר במערכת שהתיישנה והתקלות בה רבות וחוזרות על עצמן.

איש מקצוע איכותי יגיע למקום התקלה ויידע להחליט בצורה מהירה ואמינה האם לתקן את התריס,

להחליף בו רק חלק קטן, לשחרר אותו, לבצע לגביו מספר עבדות תחזוקה, או למרבה הצער להחליף את

התריס כולו. כך, תיקון תריסים חשמליים הוא פתרון מלא לכל תקלה בין אם מדובר על מהלך מצומצם או על שדרוג או החלפה של התריסים.

קבלו עוד מידע באתר על פורץ מנעולים

תהליך החלפת תריסים

חלק מהתקלות נגרמות כתוצאה מבלאי טבעי, חלק בשל אי הקפדה על תחזוקה ועל שימוש נכונים וחלק בשל התקנה בלתי מקצועית של התריס ואי התאמה של נפח המנוע לגודל התריס.

טעויות רבות נגרמות בשל השארת חפץ על המסילה (לרוב ביציאה למרפסת או לגינה). חשוב להישאר ולראות שהתריס נסגר בצורה תקינה ולא ללחוץ על המתג וללכת. טעות נוספת שעושים היא לנקות את התריס החשמלי בעזרת צינור מים ולא להמתין עד לייבוש מוחלט שלו. הדבר גורם לחדירת מים למערכת החשמל של התריס ולנזק למנוע. דבר נוסף שיכול להרוס את המנוע הוא לחיצה על הוראות סותרות (כאמור לעיל), שגורמת לא רק לקצרים כי אם גם להרס של המנוע".

כיוון מנוע הוא תיקון קל יחסית, שעלותו מסתכמת ב-250 עד 350 שקל.ואולם, אין לגבות תשלום עבור כיוון המנוע, אם התיקון מתבצע בנוסף לתיקון תקלה אחרת. אם למשל בעל המקצוע מתקן את שלבי התריס, מחליף רצועה או מסילה – הדבר הוא בגדר שירות שניתן ללא תוספת תשלום. החלפת מנוע היא בגדר אחד התיקונים היקרים של התריס החשמלי. העלות היא החל מ-1,000 שקל עבור מנוע מכני המתאים לתריס בגודל של 2 מ"ר. ככל שהתריס גדול וכבד יותר ושההתקנה הנדרשת לו מורכבת יותר, המחיר יעלה בהתאם. בכל מקרה, מומלץ לערוך סקר שוק קצר לפני שמזמינים מנוע חדש.

החלפת תריסים מה חשוב לדעת